Kawałek raju w Twoim ogrodzie!

Kawałek raju w Twoim ogrodzie!
✨ Kawałek raju w Twoim ogrodzie! ✨
💦 Od niepamiętnych czasów ludzkość pociągała woda. Fontanna w prywatnym ogrodzie to źródło przyjemności, relaksu i spokoju. Architekci i architekci krajobrazu zawsze inspirowali się integracją wody w przestrzeni życiowej. Już od ponad 40 lat ufają membranom hydroizolacyjnym Firestone Building Products, a ich projekty się urzeczywistnią.
💦 Bez względu na wielkość i kształt, oczko wodne tworzy piękną i olśniewającą przestrzeń, w której rodzina i przyjaciele mogą się gromadzić, bawić i cieszyć.
💦 Obecność wody stwarza zupełnie nowe siedlisko dla motyli, świetlików i ptaków, a także poczucie harmonii, wyjątkowe miejsce do wypoczynku przez cały rok.
Rozwiązanie Firestone dla Twojego projektu stawu.
💦 Nasza membrana hydroizolacyjna EPDM PondGard spełnia wszystkie wymagania środowiskowe i jakościowe, abyś mógł cieszyć się swoim oczkiem wodnym przez wiele lat. Nie uwalniają chemikaliów do środowiska, dzięki czemu są bezpieczne dla fauny i flory wodnej. Dlatego z łatwością uzupełnisz swój oczko wodne wszelkiego rodzaju roślinami wodnymi i kwiatami, rybami koi i różnymi gatunkami złotych rybek. Jeśli czujesz się szczególnie zainspirowany, możesz dodatkowo wyposażyć go w pompki, światła, filtry i wiele innych funkcji.
💦 Jedną z głównych zalet membran EPDM jest łatwość ich montażu – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą w zakresie ogrodnictwa – i konserwacji. Od prostych oczek wodnych po bardziej wymyślne projekty, w tym strumienie, fontanny lub wodospady, mamy odpowiednie rozwiązanie hydroizolacyjne, które sprawi, że Twoja woda stanie się małym kawałkiem raju w Twoim ogrodzie.
💦 Wszystkie produkty do stworzenia, pielęgnacji i czyszczenia oczek wodnych polecają się na naszej stronie internetowej oraz w oddziałach Akweduktu w Poznaniu i Katowicach. Potrzebne akcesoria można odebrać osobiście lub możemy wygodnie nadać paczką lub na palecie kurierem. Szczegóły u naszych pracowników.
———————————
Masz pytania? Zadzwoń:
———————————