Niezastąpieni jesienni pomocnicy….

Niezastąpieni jesienni pomocnicy….
🍁 Skimmery Oase efektywnie wyłapują z powierzchni oczka wodnego nawet drobne zanieczyszczenia, będące pożywką dla glonów. Są nimi na przykład igliwia, pyłki kwiatów, liście czy resztki pokarmu. Głównym zadaniem urządzenia jest usunięcie szkodliwych substancji, zanim jeszcze zdążą one wpłynąć negatywnie na środowisko w oczku. Rezultatem używania pływającego jest czysta i przejrzysta woda.
——————-
🍁 1) Skimmer powierzchniowy
SwimSkim 25 ref 57384
SwimSkim 50 ref 50170
Wydajne zasysanie do 50 m2 powierzchni oczka wodnego; znacznie lepsza jakość wody i głębokość widoczności dzięki bezpośredniemu usuwaniu zanieczyszczeń na powierzchni. Modele te nie wymagają oddzielnej pompy i dlatego są idealne do modernizacji. Wzbogacają one wodę w oczku wodnym o dodatkowy tlen i są łatwe w obsłudze. Okazują się one szczególnie elastyczne w przypadku wahań poziomu wody.
skimmer powierzchniowy oase swim skim
——————-
🍁 2) Aqua Skim
Urządzenie AquaSkim zapewnia wydajne zasysanie do 40 m2 powierzchni oczka wodnego i dostosowuje się do zmian poziomu wody do 120 mm — co czyni go skutecznym dodatkiem do całego systemu filtracyjnego. Warto podjąć ten wysiłek: znacznie lepsza jakość wody i głębokość widoczności dzięki bezpośredniemu wydobywaniu zanieczyszczeń z powierzchni.
Aqua Skim 20 ref 51236
Aqua Skim 40 ref 56907
Aqua Skim oase
——————-
🍁 3) BioSys Skimmer ref 57137
Wydajny skimmer do instalacji na brzegu stawu. Oczyszcza powierzchnię oczka wodnego do 50 m2 z liści, pyłków i innych pływających cząstek. Skimmer jest mocowany kołnierzowo bezpośrednio do wykładziny oczka wodnego i może kompensować wahania poziomu wody do 100 mm.
BioSys Skimmer oase
——————-
🍁 4) ProfiSkim Wall 100 ref 70895
Montowany na ścianie skimmer pobiera zanieczyszczenia z powierzchni oczka wodnego, zanim opadną one na dno. Zintegrowany kosz na zanieczyszczenia zawiera system ewakuacji dla dzikich zwierząt. Jeśli małe płazy dostaną się do środka, mogą wydostać się z powrotem na zewnątrz po wbudowanych schodach. Kosz na zanieczyszczenia można również łatwo wyjąć w celu łatwego czyszczenia.
ProfiSkim Wall Oase
——————-
Wszystkie produkty Oase do sprzątania oczek wodnych polecają się na naszej stronie internetowej oraz w oddziałach Akwedukt w Poznaniu i Katowicach. Potrzebne akcesoria można odebrać osobiście lub możemy wygodnie nadać paczką lub na palecie kurierem. Szczegóły u naszych pracowników.
———————————
Masz pytania? Zadzwoń:
👉 Maciej