Poznaj podstawowe elementy izolacji zbiorników wodnych w systemie EPDM Elevate/Firestone

Poznaj podstawowe elementy izolacji zbiorników wodnych w systemie EPDM Elevate/Firestone

🔎Poznaj podstawowe elementy izolacji zbiorników wodnych w systemie EPDM Elevate/Firestone:

  • EPDM PondGard – folia kauczukowa o grubości 1,02 mm, doskonała do uszczelnień oczek wodnych. Dostarczana w rolkach, lub dociętych na wymiar arkuszach. Prosta w instalacji.
  • EPDM  GeoGard – folia kauczukowa o grubości 1,14 mm, doskonała do uszczelnień dużych zbiorników wodnych. Dostarczana w rolkach, lub dociętych na wymiar arkuszach. Też prosta w instalacji.
  • Quick Prime Plus – preparat czyszcząco wytrawiający, inicjujący reakcję chemiczną, która łączy arkusze EPDM między sobą lub między taśmami obróbkowymi do wykańczania detali. Dostępny w puszkach 0,95 / 3,87 / 11,36 l.
  •  Splice Tape – podstawowe akcesorium systemu Quick Seam opracowanego przez Firestone. Taśma zapewnia bardzo szybkie i łatwe w pełni szczelne i wytrzymałe łączenie arkuszy EPDM. Dostępna w rolkach 7,62 cm x 30,5 m.
  • Bonding Adhesive – klej kontaktowy do łączenia arkuszy EPDM z różnymi rodzajami podłoża m. in.: beton, drewno, metal, szkło. Dostępny w puszkach 1, 5, 10 i 20 L.
  • Form Flash – taśma obróbkowa, niezwulkanizowana, pozwalająca na nadanie jej dowolnego kształtu. Przyklejana za pomocą Quicka Prime Plus. Idealna do wykończeń przepustów rurowych, narożników, drobnych napraw. Rozmiary rolki 22 cm x 15,25 m.
  • Lap Sealant – odporny na UV sylikon do wykańczania łączeń wykonanych za pomocą Splice Tape, Form Flash i Quick Prime. Dostępny w tubkach. Wydajność 7 mb/tuba.
  •  Water Block – sylikon do wykańczania połączeń mechanicznych np.: Pipe Boot.
  •  Pipe Boot – prefabrykowany element do obróbki rurowej od 1 – 6 cali. Łatwa instalacja za pomocą Quick Prime Plus.
  • Roller – wałek sylikonowy do docisku łączonych arkuszy i taśm.

——-
Pamiętaj, że każde ilości foli EPDM Firestone oraz niezbędne akcesoria montażowe dostępne są w naszych oddziałach Akwedukt w Poznaniu i Katowicach. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykładaniu folii EPDM w każdym rodzaju zbiornika wodnego. Wykonamy hydroizolacje małego oczka wodnego, stawu kąpielowego, czy też wielkopowierzchniowych stawów. Szczegóły u naszych pracowników.
——-
Masz pytania? Zadzwoń:
👉 Maciej
———————————
Zapraszamy do oddziałów:
———————————
ul. Zjednoczenia 7
43-175 Wyry
📲 503 067 274
📲 883 848 846
💻sklep@akwedukt.net
———————————
ul. Świt 5
62-090 Kobylniki
📲505 022 588
📲518 616 146
💻poznan@akwedukt.net
———————————