Niezastąpieni zimowi pomocnicy Oase

Niezastąpieni zimowi pomocnicy Oase

❄ Podczas mrozów przy zamarzniętej tafli lodu największym problemem jest wymiana gazowa.
❄ Pokrywa lodowa uniemożliwia wydzielenie się z wody szkodliwych gazów fermentacyjnych i ogranicza dostęp tlenu do wody.
❄ Procesy biologiczne i gnilne zachodzące w stawie wydzielają gazy w tym siarkowodór, które mogą być trujące i porażać drogi oddechowe ryb.
❄ Dodatkowo brak wymiany gazowej spowodowany zamarzniętą taflą wody powoduje drastyczne obniżenie ilości tlenu co ma duży wpływ na kondycję Twojego oczka wodnego.

☃ Zatem zastosuj:

IceFree 4 Seasons Oase ref: 49992
❄ woda o temperaturze od 2-4º C dostarczana w sposób ciągły z dna stawu do powierzchni, co zapobiega tworzeniu się warstwy lodu w promieniu 20 cm od pływaka.
❄ Umożliwia to bezpieczną hibernację mieszkańców stawu i roślin stawowych.
❄ Do prawidłowego działania tego urządzenia potrzebna jest mała ilość wody.
❄ Zużycie prądu jest także niewielkie.
❄ Co ważne urządzenie nie zakłóca naturalnego uwarstwienia temperatury wody w stawie i gwarantuje pełna skuteczność działania przy temperaturach do -20º C.


——————-
UWAGA: Wymagana minimalna głębokość wody dla IceFree 4 Seasons to 80cm!
——————-
Zoptymalizowana ochrona przed oblodzeniem Oase IceFree Thermo 330 ref: 51230 lub IceFree Thermo 220 ref: 51231 z funkcją monitorowania szronu niezawodnie zapobiega zamarzaniu stawu w temperaturach do -20°C.
❄ Zapewnia wolną od lodu powierzchnię wokół pływaka, przez którą dostarczany jest stały dopływ tlenu oraz przez którą mogą wydostawać się szkodliwe gazy fermentacyjne.
❄ Umożliwia to bezpieczną hibernację mieszkańców stawu i roślin stawowych.
——————-
UWAGA: ICE FREE 330 to urządzenie aktywujące się wtedy, gdy istnieje ryzyko zamarznięcia powierzchni wody, co ogranicza zużycie energii

 


——————-
Wszystkie produkty Oase do pielęgnacji i czyszczenia oczek wodnych dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w oddziałach Akwedukt w Poznaniu i Katowicach. Potrzebne akcesoria można odebrać osobiście lub możemy wygodnie nadać paczką lub na palecie kurierem. Szczegóły u naszych pracowników.
——————-
Masz pytania? Zadzwoń:
👉 Maciej
📲 883 848 846
💻 msobczak@akwedukt.net.pl
———————————
#wodawogrodzie #nawadnianieogrodow #pieknyogród #zbiornikiwodne #oase #akweduktspj #oczkowodne #zbiornikiwodne #stawy #narzedzia #filtoclear #filtracja #pompyfiltracyjne #wodawogrodzie #zima