Pielęgnacja oczka wodnego.

Pielęgnacja oczka wodnego.
Przez cały rok możesz zapewnić zdrową, krystalicznie czystą wodę, wolną od glonów, a także zdrowie dla ryb, dzięki kulturom bakterii startowych do filtracji, inhibitorom glonów, stabilizatorom parametrów wody oraz środkom oczyszczającym.
——————-
🐠 Firma Oase posiada w swojej szerokiej gamie produktów tzw „medycynę rybną”. Dostępna jest cała gama produktów działających leczniczo na ryby. Od środka do uzdatniania wody z sieci wodociągowej, czyniąc ją bezpieczną do napełniania oczka wodnego, po lekarstwo przeciw infekcjom grzybiczym, pleśniowym i bakteryjnym. I tak możesz znaleźć produkty:
🐠 Środek AquaActivUniversal może być stosowany uniwersalnie w przypadku niejasnego rozpoznania choroby, infekcji mieszanych lub bakteryjnych, chorób grzybiczych, inwazji jednokomórkowych pasożytów lub w ogólnej profilaktyce chorób
🐠 AquaActivAntiParasit to lek dla ryb zwalczający pasożyty jednokomórkowe, takie jak pasożyty skóry, choroba aksamitna, kryptobakterie oraz bakteryjne skutki uboczne.
🐠 AquaActivAntiBakterien jest lekiem dla ryb przeciwko wewnętrznym i zewnętrznym infekcjom bakteryjnym, takim jak wodobrzusze, gnicie jamy ustnej, gnicie płetw, choroba dziurawej głowy, paciorkowce lub zapalne rany.
🐠 AquaActivAntiArgulus to lek dla ryb zwalczający pasożytnicze organizmy wielokomórkowe, takie jak wszy karpiowe, robaki kotwicowe czy pijawki rybne.
🐠 AquaActivAntiPilz to lek dla ryb przeciw infekcjom grzybiczym, pleśniowym i bakteryjnym. Objawy mogą obejmować watowatą powłokę na skrzelach, ciele i płetwach, a także białawo-brązowawą powłokę na ranach.
——————-
👉 Wszystkie produkty Oase do pielęgnacji ryb dostępne są na specjalne zamówienie w oddziałach #Akwedukt w Poznaniu i Katowicach. Potrzebne akcesoria można odebrać osobiście lub możemy wygodnie nadać paczką lub na palecie kurierem. Szczegóły u naszych pracowników.
——————-
Masz pytania? Zadzwoń:
👉 Maciej